Nejlépe hodnocené bazary

Hausler Automobil

Mnichov je město s obrovskou návštěvností nejen Čechů, ale dokonce i samotných Němců. Češi se do Mnichova rádi vracejí hlavně co se týče prohlídky jednotlivých autobazarů.

My jsme si pro vás připravily recenzi jednoho bazaru přímo v centru Mnichova, který má velice kladné hodnocení a na jejich služby se opravdu lze spolehnout. V první řadě jde o obrovskou nabídku ojetých vozů za příznivé ceny, které by jsme v českých bazarech jen těžko hledali. Mezi sortimentem ojetých vozidel si můžete vybírat z klasických značek jako je Renault, Fiat, Honda nebo Opel, zkrátka vozy, které si může dovolit obyčejný smrtelník.

Pochopitelně se mezi nimi najde i nějaká ta vymazlená Audinka, která by potěšila kde koho. Bazar Hausler nabízí dokonce i v některých měsících obrovské výprodeje vozidel a tak neváhejte a některý z nich si rozhodně počkejte. Auto tak můžete nakoupit ještě levněji, než jste původně předpokládali. Taková akce se rozhodně vyplatí každému.

V Hausler si dokonce můžete okamžitě vybrat náhradní díly na kterýkoli vůz včetně nových pneumatik – zimní i letní. Přímo na pobočce bazaru jsou vám k dispozici prodejci hovořící německy a plynule anglicky, se kterými se v případě zájmu můžete o čemkoli poradit. Platit je nutné v hotovosti nebo bankovním převodem.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Bazary v Mnichově a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.