Nejlépe hodnocené bazary

Hamel Automobile

Jedním z nejlépe hodnocených autobazarů v Německu je Hamel Automobile. Bazar se nachází přímo v hlavním městě, v Berlíně na ulici Roelckestrasse 71a. Bazar poskytuje poměrně dobré služby nejen co se týče prodeje vozidel, ale i jejich financování, nebo pronájmu.

O financování se my, jakožto Češi rozhodně zajímat nemusíme. Důvod je prostý. Vůz na splátky nám rozhodně nebude poskytnut, protože nejsme německými občany. Pokud si tedy jedete kupovat auto do Hamel Automobile pamatujte na to, že je nutné, aby jste s sebou měli peníze nejlépe v hotovosti.

Je to snadné řešení, protože obě dvě strany budou spokojené. Vy odjedete se svým novým vozem a majitel bazaru za něj okamžitě dostane peníze. V bazaru se rozhodně nesnažte o ceně smlouvat, nijak vám to nepomůže. Cena je daná, pevně stanovená a vy ji nijak nezměníte. K autu pochopitelně dostanete všechny potřebné doklady jako je velký a malý technický průkaz, potvrzení o pojištění a jiné doklady ohledně automobilu. Ihned, jak s vozidlem překročíte hranice naší republiky měli by jste si auto na sebe nechat přehlásit a pochopitelně zřídit povinné ručení a další pojištění.

Ten, kdo neumí německy by si měl alespoň zajistit překladatele nebo osobu, která němčinu ovládá. Pro jednání s bazarem je to rozhodně lepší a pohodlnější.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Bazary v Berlíně a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.