Nejlépe hodnocené bazary

Dovoz aut z Anglie

Anglická auta zná a obdivuje jistě každý z nás. Ať už ve filmech, nebo na silnicích, když náhodou nějaké potkáte. Ještě před tím, než se do některého z vozů doslova zamilujete je nutné, aby jste si uvědomily pár podstatných věcí, které na vás čekají ve spojení s vozidlem.

V první řadě je nutné, aby jste věděli, že auta z Anglie nejsou uzpůsobena provozu po českých komunikacích. Už vás mohlo napadnout, že se jedná o volant, který je druhé straně. Pokud by jste si auto nechali dovést je nutné, aby jste si nechali auto zcela přemontovat tak, aby byl volant na té správné straně.

Výjimku v tomto případě tvoří veteráni, kteří nemusí volant předělávat. Dalším důležitým kritériem je, že musí být zcela přeřízena světla, která jsou v Anglii nastavena jinak, než požaduje Česká republika. Nakonec s autem musíte absolvovat technickou prohlídku a prohlídku emisí.

Registrace vozidla je samozřejmostí hned jak překročí auto naše hranice a to ani nemluvíme o povinném ručení nebo jiném pojištění. Pokud jste si už auto z Anglie vybrali bude nejlepší, když v tomto směru zaplatíte firmu, která se postará o vše včetně předělání vozidla a dovozu vozidla do České republiky.

Koneckonců není nic lepšího, než když se o nic nemusíte starat a všechno za vás vyřeší někdo jiný. Za to je pak ale nutné zaplatit a rozhodně se nejedná o nijak malé částky.

Komentáře jsou uzavřeny.