Nejlépe hodnocené bazary

Autohaus West

Autohaus sídlí v Regensburgu jen nedaleko naší republiky. Na první pohled by se mohlo zdát, že se v žádném případě nejedná o bazar, kde by jsme našli ojeté vozy. Ale případ je to podobný, ne-li stejný, jako u předchozího bazaru.

Autohaus West totiž nabízí vozy jak nové, tak i ojeté přičemž se zaměřuje hlavně na značky Škoda a Volkswagen. Ojeté automobily můžete v bazaru nakupit opravdu velice levně. Obvykle se ale nejedná o vozidla, která by byla vykupována.

Princip je zde zcela jiný a vám jsou tak nabízeny vozy ve špičkové kvalitě, v dobrém technickém stavu a ještě k tomu za rozumné peníze. Jedná se především o vozy zabavené z důvodu neplacení leasingu, vozy z nějakého důvodu reklamované, případně o auta, která původně sloužila jako předváděcí. A právě takové vozy se vyplatí nejvíc.

Rozhodně nikdo z nás nebude jezdit po Regensburgu a dívat se po jednotlivých bazarech a shánět auto. Díky tomu, že má Autohaus West na svých stránkách jednoduchý vyhledávač, můžete si auto vybrat z domova a nakonec si pro něj jen přijet. Nezapomeňte, že je nutné auto v Německu zaplatit v hotovosti nebo bankovním převodem.

Na splátky vám rozhodně poskytnuto nebude. Zajisté vás potěší i otevírací doba bazaru, která je pro zájemce o ojeté vozy zajištěna až do večerních hodin.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auto Regensburg a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.