Nejlépe hodnocené bazary

Autohaus Holzmueller

Tento autobazar má opravdu velkou historii. Dalo by se dokonce i říct, že jednu z nejdelších v Německu. Bazar najdete v Mnichově na ulici Schubertstrasse 6. První zmínky o založení bazaru se datují už před několika desítkami let.

A to rozhodně stojí za uznání. Bazar už sám o sobě vypadá opravdu velice věrohodně a luxusně. Na první pohled by se mohlo zdát, že v bazaru najdete jen vozidla luxusních a významných značek, ale opak je pravdou. Pochopitelně se zde najdou i lepší vozy, ale najdete tam i naprostou klasiku jako je Fiat či Renault.

Z těch uznávaných a významných aut najdete hlavně značky Audi, BMW nebo dokonce Bentley. No, řekněte kdo z vás by nechtěl, aby právě jedno z takových aut stálo před vašim domem. Obecně je známo, že auta z Německa jsou kvalitní a jejich technický stav je velice dobrý.

Jejich cena je oproti českým vozidlům nízká a toho se drží dokonce i bazar Holzmueller. Rozhodně vás potěší i otevírací doba v bazaru, která je v pracovní dny, tedy od pondělí do pátku až do večerních hodin ( 18:00 ), v sobotu až do 16:00.

Pokud by jste měli zájem navštívit bazar v neděli a prohlédnout si vybraný vůz na vlastní oči, tak neváhejte prodejce kontaktovat, protože po dohodě vám to bude umožněno.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Bazary v Mnichově a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.