Nejlépe hodnocené bazary

Autohaus Dresden

Přinášíme vám recenzi na jeden z autobazarů v Drážďanech. Drážďany nejsou nijak daleko od hranic s Českou republikou a tak jsou jedním z ideálních míst, kam si jet vybrat svůj nový, jen trošku ojetý automobil.

Autohaus Dresden nabízí prohlídku ojetých aut za příznivé ceny, ale dokonce nabízí i jejich servis, užitková vozidla, auta na zemní plyn, pronájem auta, nebo jeho pojištění. Některé služby se na Čechy pochopitelně nevztahují – pojištění, mnohdy i pronájem auta. Všichni dobře víme, že nakupovat auta v Německu se vyplatí.

Je to dáno hlavně stavem pozemních komunikací a tím, že Němci mění svoje vozy zpravidla jednou za dva, nebo tři roky. V drážďanském autobazaru si tak můžete koupit automobil, který přesně vyhovuje vašim požadavkům na kvalitu vozu, výkon motoru nebo dokonce vybavení interiéru a ještě za vozidlo zaplatíte mnohem méně, než v českých autobazarech.

V Německu stejně jako u nás začal být problém se stáčením kilometrů. Tomu se ale nevyhnete nikde, dokonce ani v zemích, kde je stáčení trestným činem. Na pozoru by jsme se při koupi auta měli mít vždy a to především v případě, že kupujeme auto v bazaru. Bazary jsou sice ověřené a vyhodnocené, jako ty nejlepší, ale stát se může cokoli, narazit můžete na kohokoli.

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Auto z Drážďan a označen , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.